- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
1N4728A thru 1N4764A.pdfSpesifikasi teknologi 1N4733A BK
Spesifikasi Teknikal Central Semiconductor - 1N4733A BK, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Central Semiconductor - 1N4733A BK
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Central Semiconductor |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 5.1V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.2V @ 200mA |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-41 |
| Siri | - |
| Power - Max | 1W |
| pembungkusan | Bulk |
| Pakej / Kes | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Nama lain | 1N4733A BK-ND 1N4733ABK |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 200°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Request inventory verification / Request inventory verification |
| Galangan (Max) (Zzt) | 7 Ohms |
| Penerangan terperinci | Zener Diode 5.1V 1W ±5% Through Hole DO-41 |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 10µA @ 1V |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Permintaan inventori pengesahan pengesahan / permintaan inventori |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Central Semiconductor 1N4733A BK.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1N4733A BK PBFREE | 1N4733A TR PBFREE | 1N4733A TR | 1N4733A G |
| Pengeluar | Central Semiconductor Corp | Central Semiconductor Corp | Central Semiconductor | Microsemi Corporation |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
Muat turun 1N4733A BK PDF datasheets dan dokumentasi Central Semiconductor untuk 1N4733A BK - Central Semiconductor.
1N4733A(5.1V 1W)STMicroelectronics
1N4732UR-1Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
1N4732UR-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
1N4733STMicroelectronics
1N4733ANTE Electronics, IncDIODE ZENER 5.1V 1W AXIAL
1N4733(1W5.1V) ONTCONTCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.